Antier

Handmade & Curated Treasures
For Your Gypsy Soul ✨

Koleksiyon

PLAYAWEAR

100% El Yapımı

Antier Kimonoları yüzde yüz el yapımıdır ve profesyonel ellerle özenle hazırlanır. İşçiliği ve kalitesiyle Antier hak ettiğin konforu en iyi şekilde sunar.

Mükemmel Tok Kumaş

Sert ve tok kumaş yapısına sahip Antier kimonoları, her türlü koşulda kullanım kolaylığı sunar. Bilinen salaş kimonoların aksine üzerine tam oturacak yapısıyla kolay lekelenmez, şeklini korur ve kırışmaz.

UPS Worldwide Shipping

Antier olarak yarattığımız eşsiz kimonoları ne zaman ve nerede olursan ol kolayca sana ulaştırmak başlıca misyonlarımızdan. Teslimat takibini de kolaylıkla yapabileceğin kimonunu, dünyanın her yerinden UPS güvencesiyle teslim alabilirsin.

Playa Wear Konsepti

Burning Man'de aldığı ilhamla Antier geleneksel kimonoyu Playa'nın ruhuyla şehrine taşıyor. Özel etkinliklerde ya da günlük aktivitelerinde Antier ile benzersiz ve özel hisset.

FAQ

antier.co

Kimono Nedir?

Festival ruhunun en havalı sembollerinden olan playa wear nedir? Burning Man ateşinden alınan ilhamla playa wear konseptini harmanladığımız etnik kimono modellerimizle tanış.

PlayaWear

Festival ruhunun en havalı sembollerinden olan playa wear nedir? Burning Man ateşinden alınan ilhamla playa wear konseptini harmanladığımız etnik kimono modellerimizle tanış.

Kimono Modelleri

Özgün kimono modelleri içerisinden seni en iyi anlatanı seç. Antier Playa Wear Jungle, Alice, Olympia, Mayan Knight ve daha fazla kimono modelleri ile seni bekliyor.

Kimono Fiyatları

Tok kumaşı ve rahat kalıpları ile dilediğin kimonoya korumalı alışveriş güvencesiyle sahip olabilirsin. Kimono fiyatları ile ilgili bilgi almak için Antier’i ziyaret et.

Erkek Kimono

Antier erkek kimono modelleri sert kumaşı ve kolay temizlenebilir özelliği sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor. Erkek kimono ile ilgili bilmen gereken herşey Antier’de.

Kadın Kimono

Dilediğin gibi kombinleyebileceğin kadın kimono modelleri arasından ruhunu en çok yansıtanı seç. Antier Playa Wear’ın modern kadın kimono yorumuyla ilgili bilmen gerekenler burada.

0
    0
    Sepetin