Antier

2021 Erkek Kimono ModelleriKimonolar Japonların doğaya olan sevgisi ve saygısını işlediği kıyafetlerdir. Çiçekler, ağaçlar ve dereler kimonoyu süslemek için seçilen temalara yansıyan tabiat unsurları arasında yer alıyor. Tüm bu motifler kimonoların üzerine elle boyanırdı. Erkek kimono da Asya’nın etnik giyim kültürünün önemli bir parçası olarak karşımıza çıkıyor.

 Erkekler için birçok farklı kimono türü vardır. Gayri resmi tipe Yukata denir. Pamuktan yapılır ve çoğunlukla festivallerde veya yazın geleneksel etkinliklerde dinlenirken giyilirdi. Fakat düğünler gibi resmi davetlerde daha kompleks kombinler yapılır. Her kimononun ayrı bir ruhu, bir misyonu vardır.

EMPEROR Kimono Erkek Kimono Kadın Kimono Etnik Kimono Kimono Ceket Japon Kimono Kimono Modelleri Uzun Kimono

Erkeklerin resmi törenlerde giydiği kimonoya nagajuban adı veriliyor. Bu kimono yine her zamanki gibi bir obi ile beraber kullanılıyor. Bu kimono modeli hakama ismi verilmiş bir pantolon ve ceket anlaına gelen haori ile birlikte giyiliyor.

Yakuta bilinen en popüler kimonolardandır. Bu meşhur Japon kıyafeti yaz aylarında oldukça sık kullanılır. Astarsız pamksuz kumaş yaz mevsiminde sıcakla başa çıkabilmek için en uygun olanıdır. Bu kimonolar her gün kullanıma uygun olsa da genç erkekler genellikle hanabi isimli havai fişek festivallerinde giyiyor.

Erkek Kimono Özellikleri

Kimonolar her modele ve cinsiyete göre farklılık gösterebiliyor. Günümüzde fazlaca kullanılan üniseks kimonolar ise kendi has özelliklere sahiptir. Sert kumaşlı yapısı, bel altına kadar olan uzunluğu, dirseğin biraz aşağısında biten kol uzunluğu erkek kimono özellikleri arasında yer alır.

Anier kimonoları kolay leke tutmaz ve temizlemesi çok pratiktir. Hafif olduğu için kolay taşınabilir ve rahatça saklanabilir. İç detaylarıyla kullancısına konforu sunan kimonolar her ortama uyum sağlar. Dilediğin zaman dilediğin yerde sana eşlik edecek benzersiz kimononu güvenle kullanabilirsin.

SCHOLE Kimono Erkek Kimono Kadın Kimono Etnik Kimono Kimono Ceket Japon Kimono Kimono Modelleri Uzun Kimono

Erkek Kimono Fiyatları

Tüm Erkek kimono fiyatları ve indirimli kimono çeşitleri için antier.com.tr koleksiyonunu inceleyebilirsin. Kimono fiyatları dönemsel olarak indirimli olarak karşımıza çıkmaktadır. İndirimli Kimono fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak iletişime geçebilirsin.

Erkek Kimono Modelleri

Antier’de 8 adet kimono modeli bulunmaktadır. Bunlar; Jungle, Ambassador, Mayan Knight, The Emperor, Gaja, Schole, Alice ve Olympia olarak karşımıza çıkmaktadır. Kimono modelleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için koleksiyonumuzu inceleyebilirsin.

Related Post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0
    0
    Sepetin